Raspored odvoza otpada

Zbog značajnih promjena u načinu sakupljanja otpada i obračuna cijene, Gospodarenje otpadom Sisak d.o.o. optimiziralo je sve linije sakupljanja miješanog i korisnog otpada.

RASPORED ODVOZA OTPADA (vrijedi do 3. ožujka 2024.)

RASPORED ODVOZA OTPADA (vrijedi od 4. ožujka 2024.)

ZELENI BRIJEG (Ante Topića Mimare, Antuna Augustinčića, Berislava Pavičića, Bitoljska ulica, Braće Čulig, Braće Lačan, Buzetska ulica, Celjska, Dr. Ive Brodarca, Drage Radovića, Đure Čauševića, Ferde Livadića, Frana Kršinića, Grada Dubrovnika, Grada Vukovara, Istarska ulica, Ivana Bakrana, Ive Lasića, Ive Mažara, Ive Ogulinca, Ive Turkalja, Jandre Čipora, Jose Bužana, Kalnička ulica, Lavoslava Ružičke, Lonjska ulica, Ljubice Pavičić, Marijana Celjaka, Martina Filipića, Matije Šipraka, Mije Dobranića, Nadbiskupa Posilovića, Odranska ulica, Podravska ulica, Pokupljanska ulica, Posavska ulica, Primorska ulica, Slave Raškaj, Slavonska ulica, Splitska ulica, Stjepana Bezuha, Stjepana Rožankovića, Štefa Klarića, Trakošćanska ulica, Turopoljska ulica, Vanje Radauša, Varaždinska ulica, Vlahe Bukovca, Zagorska ulica, Zagrebačka ulica, Žumberačka ulica)

 

PODRUČJE OKO SEGESTICE I HERBOSA (Antuna Cuvaja, Barice Rapić, Biskupa Kvirina, Davorina Pančića, Davorina Trstenjaka, Ferde Hefelea, Jurice Kalca, Kralja Zvonimira, Mihajla Pupina, Nikole Mikca, Nikole Šipuša, Nikole Tesle, Športska ulica, Vatroslava Jagića, Vatroslava Lisinskog)

OPĆINA MARTINSKA VES (Bok Palanječki, Desna Martinska Ves, Desni Dubrovčak, Desno Trebarjevo, Desno Željezno, Jezero Posavsko, Lijeva Luka, Lijeva Martinska Ves, Lijevo Trebarjevo, Lijevo Željezno, Ljubljanica, Mahovo, Marijana Celjaka P/N, Setuš, Strelečko, Tišina Erdedska, Tišina Kaptolska, Žirčica)

NASELJA PREMA ZAGREBU (Greda, Jazvenik, Odra Sisačka, Sela, Stara Drenčina, Staro Pračno, Stupno, Vurot, Žabno)

OPĆINA LEKENIK (Brežane Lekeničke, Brkiševina, Cerje Letovaničko, Donji i Gornji Vukojevac, Dužica, Lekenička Poljana, Lekenik, Letovanić, Orleković, Pešćenica, Petrovec, Pokupsko Vratečko, Stari Brod, Stari Farkašić, Šišinec, Vrh Letovanički, Žažina)

UŽI I ŠIRI CENTAR GRADA (Ante Starčevića, Frankopanska ulica, Franje Lovrića, Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivana Meštrovića, Jurja Križanića, Ljudevita Gaja, Matije Gupca, Oktavijana Augusta, Rimska ulica, Silvija Strahimira Kranjčevića, Stjepana i Antuna Radića, Trg 22. lipnja, Trg bana Josipa Jelačića, Trg grada Heidenheima, Trg hrvatskih branitelja, Trg Josipa Mađerića, Trg Ljudevita Posavskog, Trg Republike)

 

VRBINA (Borisa Brnada, Josipa Runjanina, Kralja Tomislava, Marka Marulića, Mihanovićeva obala, Olivera Potzla, Šetalište Vladimira Nazora, Ulica lipa)

 

 

TOMČEV PUT (Andrije Milčinovića, Andrije Palmovića, Božidara Špišića, Dobriše Cesarića, Dubravka Pukšeca, Fabijana Kovača, Grge Tuškana, Ivana Cankara, Ivana Fistrovića, Ivana Vončine, Ive Rukavine Siđe, Janka Dujaka, Josipa Pupačića, Matije Fintića, Mihovila Pavleka Miškine, Mije Goričkog, Obala Tome Bakača Erdodyja, Savskih žrtava, Tomaša Goričanca, Vatrogasna ulica, Vjenceslava Novaka, Vladimira Logomerca)

PREČKI SISAK (Augusta Cesarca, Dr. Ive Pedišića, Dr. Ive Stipčića, Dr. Svevlada Persoglie, Eugena Kvaternika, Hanibala Lucića, Hrvatskih domobrana, Ivana Gundulića, Ivana Mažuranića, Ive Lovrekovića, Ive Šnidaršića, Josipa Jurja Strossmayera, Josipa Prše, Josipa Severa, Keltska ulica, Lađarska ulica, Nikole Šubića Zrinskog, Obala Ruđera Boškovića, Petra Berislavića, Petra Hektorovića, Petra Steinburga, Petra Svačića, Petra Šubića Zrinskog, Stanka Vraza, Stipe Kerepa, Trg Vere Grozaj, Ulica 1. svibnja, Vinogradska, Zibelska ulica, Žarka Mihaljevića, Žitna ulica)

 

VIKTOROVAC, BRZAJ, PODJARAK (Aleja narodnih heroja, Andrije Kačića Miošića, Ante Kovačića, Antuna Branka Šimića, Antuna Grahovara, Antuna Gustava Matoša, Augusta Šenoe, Drage Gervaisa, Franca Prešerna, Gustava Krkleca, Ivane Brlić Mažuranić, Ive Andrića, Jure Kaštelana, Maka Dizdara, Marina Držića, Mate Lovraka, Miroslava Krleže, Perivoj Viktorovac, Školska ulica, Tina Ujevića, Vladimira Vidrića)

 

 

CAPRAG (Andrije Hebranga, Braće Kavurić, Capraška ulica, Hrvatskog narodnog preporoda, Ivana Gorana Kovačića, Kneza Branimira, Kneza Domagoja, Kneza Trpimira, Marijana Cvetkovića, Slovenski trg, Trg hrvatske državnosti)

BUIĆEVO NASELJE (Božidara Adžije, Capraške poljane, Industrijska cesta, Ivana Buića, Josipa Kraša, Kate Pejnović, Maksa Cajnera, Milana Makanca, Mirzeta Kadića, Nine Marakovića, Ognjena Price, Otokara Keršovanija, Pavla Markovca, Rade Končara, Vuje Banjanina)

 

CAPRAŠKE POLJANE (Capraške poljane, Capraške poljane – Ante Adamovića, Put Capraške poljane)

 

CRNAC (Braće Bobetko)

 

NASELJE (Ivana Zajca, Ive Tijardovića, Josipa Račića, Krešimira Baranovića, Kupska ulica, Lasinjska ulica, Ljube Babića, Milana Steinera, Miroslava Kraljevića, Petrinjska ulica, Vjekoslava Karasa, Vladimira Becića)

 

 

NASELJA PREMA SUNJI (Blinjski Kut, Donje Komarevo, Gornje Komarevo, Klobučak, Letovanci, Madžari, Novo Pračno, Novoselska, Staro Selo)

OPĆINA SUNJA (Bestrma, Bistrač, Bobovac, Brđani Cesta, Brđani Kosa, Crkveni Bok, Četvrtkovac, Donji Hrastovac, Drljača, Gradusa Posavska, Ivanjski Bok, Kinjačka, Krivaj Sunjski, Novoselci, Petrinjci, Staza, Strmen, Sunja, Sunjska Greda, Sunjsko Selišće, Vedro Polje, Žreme)

NASELJA PREMA KUTINI (Braće Perković, Brezovičkog odreda, Brijunska ulica, Galdovačka ulica, Hercegovačka ulica, HRASTELNICA, Kornatska ulica, Lička ulica, Mljetska ulica, Neretvanska ulica, Paklenička ulica, Put Palanjek, PALANJEK, Petra Preradovića, Plitvička ulica, Poljska ulica, Radnička ulica, Risnjak, Savska ulica, Skradinska ulica, Velebitska ulica)

 

 

NOVO SELO PALANJEČKO (Kutinska cesta, Naselje radničko, Odvojak Mace Medarić, Put debelom brijestu, Vukovarska)

BUDAŠEVO (Biokovska, Brinjska, Gospodska, Ive Miškulina, Mace Medarić, Malo Budaševo, Mostarska, Pavla i Mice Kostelac, Petra i Katice Pavlić, Posavska, Steve Bereka, Steve Markovića, Šokačka, Trg Marijana Šokčevića, Veliko Budaševo)

 

TOPOLOVAC (Goričica, Hercegovačka, Jalševačka ulica, Odvojak Ostrova, Ostrovo, Sajmište I, Sajmište II, Stari Topolovac, Topoljak, Trg hrvatskih dragovoljaca, Trg mladosti, Vujnovićeva ulica)

 

 

NASELJA DONJE POSAVINE (Bukovsko, Čigoč, Gušće, Kratečko, Lonja, Lukavec Posavski, Mužilovčica, Prelošćica, Suvoj, Veliko Svinjičko)

Skip to content